HAKKIMIZDA

Firmamız, 1977 yılında Bursa‘ da 30 m2 alanda Recep ARPAT tarafından kurulmuştur.
Yıllar itibariyle; ürün çeşidimiz, makine parkurumuz ve üretim kapasitemizin artmasıyla sürekli büyüyen bir grafik sergilemiştir. Şu anda 2.000 m2 alana sahip, modern tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Bünyesindeki genç ve eğitimli kadrosuyla; tasarım aşamasından numune çalışmasına, devamında malın üretiminden teslimine kadar, geçen zamanı müşteri lehine optimum şekilde değerlendirerek, en kaliteli ürünü en uygun zamanda müşterilerine teslim etmektedir. Bu üretim süreci 42 yıldır aralıksız devam etmektedir.

Ar-pat, yurtiçi pazarda ürünleri taklit edilen, üretim, kalite ve marka anlamında en üst sıralarda yer alan bir firmadır. Son yıllarda başlattığımız ihracat çalışmaları ile yurtdışında bir çok ülkede ürünlerimiz kaliteye önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

TSE ve CE gibi ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, kapı donanımları konusunda titiz çalışmalarımızın bir kanıtı olarak müşterilerimize güven vermektedir.

Firmamız; 42 yıldır aralıksız, ilkeli ve prensipli çalışarak, geçmişte olduğu gibi yarın da kalitenin ve güvenin merkezi olmaya devam edecektir.

Blog

Etiketler

arpat
kapı donanımları